God helg mine beste 🙂
Nå er det helg, og ærlig talt har jeg ikke lagt merke til denne uken. Det var kanskje den raskeste uken i mitt liv (nå tuller jeg ikke). Dagene bare kom og gikk, jeg hadde så mye å gjøre og bare sprang rundt. Så gikk tiden utrolig fort. Dette er litt skremmende.
Nå er det helg, pysjen er på og jeg bestilte pizza. I går har jeg vært hos Clinic Yvonne og fikk ansiktsbehandling, så jeg er litt i chill modus og føler meg fresh og fin.
Dagen gikk til julekaffe på Kvadrat, en liten tur i parken og julegaveshopping. Ja, jeg ønsker å være tidlig ute og ikke stresse meg i desember. Fordi i desember skal det koses.
Jeg ga et løfte til meg selv: ha det fint og gøy uansett hva, booste meg selv og få meg i godt humør, ikke forvente dette fra andre.
Dette var ikke dårlig, hva?
Hva gjør dere i helga?
Klem fra meg,










Nei, booste seg selv må man gjøre selv 🙂 Jeg gjør ikke så mye i dag. Har trent og gått en liten tur. Vært på kafe… Det var det 🙂
høres koselig ut
Stemmer👍.
Viktig å leve livet og helst uten stress og mas.
Verdsette di og det man har rundt seg.
Ikke jage etter mere, å det perfekte.
Prøv å vær fornøyd med det man har.
Å være glad og fornøyd hele tiden er umulig.
Derfor er det viktig å verdsette di gode dagene og gode minnene man har hatt 😊👏😊.
Mi helg har vært fylt av:
ved pakking, øvelseskjøring, stort bursdagselskap, tur på hytta, vasket båten før vinteren, farsdagsfeiring, prøvekjørt el.bil og nå hjem å rydde i kjelleren.
Avslutte dagen med Netflix og knaus.
Fin helg, selv om været har vært vått.
høres koselig ut
Jeg har ingen problem med stress og mas, det er drittkjedelig uten