Nå kom jeg hjem etter jobb og sitter , chiller, drikker te og ser på diverse serier på Dplay. I dag er det “Første Date” på menyen, sesong 7. Jeg ser og synes at dette er veldig flaut. Folk dummer seg ofte ut, og jeg vet ikke hva tenker de som lager reality, sikkert at dette skal være morsomt og gøy å se på. For meg er det nesten slik at dette er litt flaut å se på. Jeg husker selv da jeg deltok i 2018 og da var det ganske flaut i etterkant og dette henger med meg fortsatt når reprise vises på TV.
Om jeg skulle blitt singel igjen, vet jeg ikke kanskje skulle jeg melde meg på datingprogram igjen, eller kanskje ikke. Dette er ganske morsom erfaring, men i norsk samfunn så henger slike ting etter deg ganske lenge og det kan fort bli flaut en gang eller to.
Men så i kveld som sagt koser jeg meg med programmet og føler dette er litt godt at jeg slipper dating og slike pinglige situasjoner igjen.
Har dere vært med på noen TV-programmer?
Har du ikke sett Bunny på TV??
Nei
det er det nok, men hviss du sier hvilket program så skal jeg renvaske meg
Oi, det er mange.. ‘jævla homo’, ‘okkupert’, ‘Allerud vgs’, ‘ja vi elsker camping’ osv osv..
det må jeg få sett. hvor fins disse programmene?
*hehe* Første date er et av de programmene jeg ikke fikser å se på fordi de ter seg så pinlig at det er fysisk smertefullt å være vitne til
ahahaha:) spørs om du sett mitt program