Høsten min så langt 🍂

Categories Hverdagen

 

Hei på dere <3

Det ble langt opphold her fra bloggen, så kommer innom med oppdateringer. Høsten var ganske krevende med tanke på helsa og hverdagslivet. Det er typisk for min del at jeg får tilbakefall av angst når alt i livet er rolig og stabilt. Så det var mye jeg måtte håndtere, ønsker helst ikke gå i detaljene her.

På tross av dette skjedde det mange koselige ting: jeg var på flere dates, koset meg i helgene og feiret bursdagen min på Gran Canaria (mer om dette videre på bloggen).

Hvordan er din høst?

XX

Klem fra meg

signature lena

4 kommentarer

4 thoughts on “Høsten min så langt 🍂

  1. Synd angsten kommer så fort du får det stabilt og bra, men det er vel litt typisk ja. Muligheter for å tenke og slappe av, da kommer det vel litt sånt.. Håper du kommer fort til hektene for hver gang. Jeg har sett du har hatt fin ferie med kjæresten i alle fall 🙂 Jeg har det fint i høsten. Jeg hadde jo en ganske dritt vår, og sommer… etter operasjonen. Så nå går det bare oppover vil jeg si 🙂

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.