Hei på dere <3
Her kommer det en liten oppdatering. Jeg jobber mye for tiden, så tenker å dele hvordan min typiske dagen ser ut. I bilder da.
09:00-17:00 kontor
Jeg jobber på kontor som regel fra 9 til 17, spiser litt lunsj så drar hjem. Egentlig ikke noe særlig spennende, men det er min typisk hverdag.
17:00-19:00 middag og avslapning
På dette tidspunktet spiser jeg og gjør noe koselig, slik som se på filmer, redigere bilder og blogge når jeg har tid. I dag ble det stekt laks med pesto til middag. Veldig godt! Jeg elsker iste og drikker den ganske ofte i det siste.
19:00-20:00 trening eller tur
Jeg prøver å trene eller gå en liten tur etter jobb. Når det er fint vær så er det utrolig koselig. Det er mange fine solnedganger på Jæren.
20:00-21:00 hudpleie og egentid
På kvelden liker jeg godt å gjøre hudpleie, rydde i huset og jobbe litt med sosiale media.
Hvordan ser din typiske dagen ut?
Klem fra meg,
En typisk dag
Laks er såååå godt!
Det er godt å kunne gå en tur på ettermiddagen, etter jobb, om det er energi til det. Du er flink tll å stelle huden din.
Lag deg en fin fin onsdag
tusen takk fine <3